Перші кроки в футболі – у новій формі

| Спорт
Перші кроки в футболі – у новій формі

Громадська організація «Розбудова» продовжує всебічно підтримувати дитячий спорт та показувати підростаючому поколінню приклад здорового способу життя!

Футбольний клуб «Гостомель», що розташований у однойменному місті, неподалік від Києва, не знає перемог у великому футболі. Можливо, поки що. Місто стрімко зростає, зводяться нові будинки та мікрорайони. А з ним розвивається і футбольний клуб, на базі якого справно працює дитяча футбольна школа.

Приїхавши на одне з тренувань, ми на власні очі побачили, з яким ентузіазмом тренери школи під керівництвом Сергія Коморного працюють з дітлахами, як турбуються про кожного із них, вкладають сили та знання. Тож вирішили допомогти наймолодшій групі, 7-8 річним хлопчакам, із екіпіруванням та спортивним інвентарем, знявши фінансовий тягар з батьків. У підсумку, сьогодні в розпорядженні ФК «Гостомель» є 14 комплектів ігрової форми, гетри, якісні м’ячі, манішки, інвентар для проведення тренувань тощо.

Тепер справа за нашими юними футболістами набувати майстерності, наполегливо тренуватися та показувати якісний футбол. І, головне, бути здоровими та щасливими, радуючи батьків новими успіхами!

 

Прес-служба ГО «Розбудова»