Переможний крок із новенькими рюкзаками

| Спорт
Переможний крок із новенькими рюкзаками

Останнім часом все більше радують тренерів, батьків і нас, закоханих у футбол вболівальників, успіхи юних вихованців школи ФК «Гостомель».

Молодь із невеличкого пристоличного міста із завзяттям опановує футбольну майстерність, проводить по три-чотири рази на тиждень тренування і перевіряє майстерність у офіційних турнірах. Близько 100 дітей у віці від 5 до 16 років знайшли собі чудове хобі, відірвані від вулиці та дивляться у майбутнє із неприхованим оптимізмом.

Третій рік поспіль між ФК «Гостомель» та ГО «Розбудова» встановлено плідну співпрацю. Школярі мають нове футбольне екіпірування, м’ячі, належні умови для тренувань, можливість спарингів із сильними командами.

Цього квітня на вихованців ФК «Гостомель» очікував новий сюрприз. Командам 2007-08 та 2009-10 років презентовано 20 рюкзаків фірми Select. Хлопці вже отримали подарунки та охайно складають у них екіпірування.

Чекаємо від команд «Гостомелю» нових звитяг на футбольних полях Київщини та України! І продовжуємо тримати міцну дружбу!

ГО Розбудова