Пам’ятаємо про добровольців

| Культура
Пам’ятаємо про добровольців
14 березня Україна відзначила День добровольця. В цей день п’ять років тому тисячі українських патріотів та волонтерів самовіддано почали робити все, щоб зберегти державу, її незалежність і її територіальну цілісність.

Більшість патріотів пішли на фронт добровольцями. Багато українців стали волонтерами, в найскрутніші часи віддавали свої гроші і майно задля захисту Батьківщини. Саме завдяки їм українська держава змогла зупинити агресію і дати відсіч планам тих, хто хотів повної ліквідації української державності.

Але біда ще не минула. На сході України війна продовжується. І в будь-який момент може знову постати питання: бути Україні, чи не бути?

Чим далі в минуле відходять важкі дні 2014 року, тим менше люди згадують, на жаль, про тих, хто віддав здоров’я й життя за Україну, став на захист Батьківщини. Відсутня належна турбота про інвалідів, ветеранів АТО.

Зрозуміло, захищати Батьківщину люди йшли не заради поліпшення свого матеріального стану. Але держава й суспільство повинні усвідомити: перед патріотами-добровольцями всі ми – неоплатні боржники. Тому так важливо сьогодні згадувати про ветеранів і добровольців 2014 року – перших і найвідданіших захисників держави.

ГО