Олег Дарадуда щомісяця отримує допомогу від ГО «Розбудова»

| Війна 2022
Олег Дарадуда щомісяця отримує допомогу від ГО «Розбудова»

Допомога підрозділам на передовій є вагомою складовою діяльності волонтерів ГО «Розбудова». Проте не забуваємо і про окремих бійців, які своєю мужністю та відвагою боронять рідну землю, щоденно вирішуючи на фронті надскладні завдання. На превеликий жаль, втрати є невід’ємною частиною будь-якої війни. А також поранені, пропалі без вісті, що потрапили в полон тощо.

Неможливо охопити неосяжне, допомоги потребують тисячі і тисячі наших захисників. Тож намагаємося підтримувати бійців конкретними діями.

Олег Дарадуда на війні з перших її днів. Самовідданий, рішучий, відважний… На жаль, у березні цього року Олег отримав важке поранення, втративши око, а також ушкодивши обидві ноги. Опісля цього настав час важкої і тривалої реабілітації. Добре, що завжди поруч любляча дружина, а також двоє синів – 11-річний Семен (інвалід, хворий ДЦП) та 8-річний Данило.

Громадська організація «Розбудова» взяла опікунство над чудовою родиною Дарадудів, щомісяця розпочинаючи з березня виділяючи на лікування Олега та інші сімейні витрати суму еквівалентну 1000 доларів США.

Наразі здоров’я нашого мужнього захисника стабілізувалося. Але попереду важкий і тривалий шлях реабілітації, який ми теж пройдемо разом!

Будемо і надалі допомагати українським воїнам, як системно – доставляючи на передову транспортні засоби, дрони, оптичні прилади, засоби захисту та багато іншого, так і точково – підтримуючи конкретних людей, які взяли на себе відповідальність за країну у найскладніші часи.

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових