Паркова зона і дитячий майданчик – мешканцям Голосіївщини

За останній рік громадська територія по вулиці Столєтова, що в Голосіївському районі Києва, набула нового вигляду, стала гордістю місцевих мешканців, місцем для прогулянок та проведення вільного часу.

Громадська організація «Розбудова» комплексно облаштували територію біля будинку по вулиці Столєтова, 56, що межує з історичною місцевістю «Лиса гора»: звели сучасний дитячий ігровий майданчик, облаштували алею, висадили десятки дерев та сотні кущів, поклали трав’яні газони з автоматичною системою поливу, а в центрі встановили флагшток із прапором України!

Всього було закуплено та завезено понад 1000 тон родючого ґрунту (більш як 50 автівок типу МАН), засіяно газоном 2000 м.кв. площі та укладено 400 м.кв. рулонного газону (на площі алеї), висаджено 40 крупномірних дорослих дерев (висота понад 5 м.) високої декоративної цінності  - Тюльпанові дерева, Дуби Червоні, Платани Кленолисті. Також висаджено 50 дерев меншого розміру (висота понад 4 м.) та 560 штук декоративних кущів різноманітних видів. Відновлено або створено понад 200 м.кв. бруківки, побудовано понад 100 м.п. бетонних підпірних стінок. Влаштовано систему автоматичного поливу на площі понад 2400 м.кв. Загалом, нині проводиться догляд на площі понад 1 гектар паркової зони.

Справжньою родзинкою паркової зони став ігровий дитячий майданчик. Він включає в себе різноманітні ігрові та спортивні конструкції: спортивний комплекс «Воркаут» з турніками, брусами тощо, ігровий комплекс «Павутинка», каруселі, гойдалки, машинку з гімнастичним комплексом та багато іншого. Центром уваги майданчика став ігровий комплекс «Бастіон», загальними розмірами 11 на 11 метрів, призначений для ігрових фізичних вправ. Він складається з чотирьох платформ, встановлених на стійках на висоті 1,5 метра, з'єднаних між собою переходами різної конфігурації. Крім переходів, до платформ приєднуються різні підйоми і спуски у вигляді гірок та тунелів.

Максимальна увага приділена безпеці, всі елементи майданчика мають її максимальний ступень, що підтверджують відповідні сертифікати. Підлога загальною площею 500 квадратних метрів буде встелена модульним спортивним покриттям, зробленого із резинових матів. Вони довговічні, прості в догляді та додають безпеки в занятті спортом чи іграх на дитячих комплексах.

Сьогодні щодня тисячі мешканців Голосіївського району користуються чудовою парковою зоною, відновлюють сили і відпочивають, проводять час із дітьми на ігровому та спортивному майданчику.

Громадська організація «Розбудова» власним прикладом показала, як можна змінювати країну та власне місто не чекаючи на допомогу власних структур. Зробимо разом нашу вулицю, подвір’я, місто найчистішим та найохайнішим у світі!

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ПРОЕКТ>>>