Новий марафон на День Києва – Пробіг-онлайн

| Спорт
 Новий марафон на День Києва – Пробіг-онлайн

 

Щороку на початку травня члени ГО «Розбудова» розпочинали готуватися до благодійного заходу «Пробіг під каштанами», що традиційно проводився на День Києва на головній вулиці столиці.

З 1993 року організатори пробігу таким чином збирають благодійні кошти на порятунок дітей із вадами серця. Цього року 31 травня мав стартувати 29-й пробіг, в якому наша команда мала брати ювілейний – п’ятий забіг. Цей забіг мав для нас символічне значення через його святкову весняну атмосферу, світлу мету і найкращі сподівання на майбутнє.

Але щойно стало відомо, що задля недопущення поширення covid-19 під час світової пандемії організатори пробігу офіційно перенесли 29-й «Пробіг під каштанами» на 2021 рік.

Натомість анонсований новий формат заходу – Пробіг-онлайн, на який вже можна зареєструватися всім бажаючим. Благодійний внесок складає 100 грн., а зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу українським лікарям Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України і тим закладам, про які інформує МОЗ на своєму ресурсі https://moz.gov.ua/.

Такий формат цікавий своєю новизною та незвичністю, наша команда вже серед учасників та в режимі очікування.

Долучайтеся! Особливий старт-онлайн разом з ГО «Розбудова»! Зустрінемось в ефірі 31 травня о 09:00 на сторінці  #ПробігONлайн на probig.kiev.ua

ГО "Розбудова"