Житло – військовим. Новини

Кримські офіцери пригрозили Порошенку поверненням на анексований півострів 19 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Українські військовослужбовці пригрозили Петру Порошенку, що приймуть російське громадянство та повернуться жити у Крим. Така заява прозвучала у зв’язку з тим, що український президент не виконав дану раніше обіцянку вирішити квартирне питання представників ВМС.

ПАРЄ закликала Україну та РФ домовитися про компенсації переселенцям з Криму та Донбасу
ПАРЄ закликала Україну та РФ домовитися про компенсації переселенцям з Криму та Донбасу 26 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про гуманітарні потреби та права внутрішніх переселенців в Європі.
Внутренне перемещенные лица - АТОшники получат 25 млн субвенции на жилье, - Третьяков
Внутренне перемещенные лица - АТОшники получат 25 млн субвенции на жилье, - Третьяков 25 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини

Государство не урегулировало вопрос обеспечения их жильем, говорит нардеп.

Житло для контрактників і майбутнє Збройних Сил держави
Житло для контрактників і майбутнє Збройних Сил держави 25 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Обираючи військову службу, молоді люди перш за все думають про те, як їм жити в майбутньому. І навіть палких юнаків перспектива служити за контрактом, але роками тулитися по гуртожитках чи «комфортабельних» казармах, без можливості створити повноцінну сім’ю, приваблює мало.
У 2018 році близько 50 учасників АТО зможуть купити житло в Харківській області в рамках обласної програми
У 2018 році близько 50 учасників АТО зможуть купити житло в Харківській області в рамках обласної програми 24 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області почне працювати протягом місяця, повідомив директор департаменту містобудування та архітектури Харківської обласної державної адміністрації Михайло Рабинович.
Нова армія: Перші з 184 гуртожитків для контрактників ЗС України почали будувати у Бродах
Нова армія: Перші з 184 гуртожитків для контрактників ЗС України почали будувати у Бродах 24 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини У Бродах почалося будівництво перших гуртожитків в інтересах Збройних сил України.
У Львові внесли зміни в ухвалу про будинок учасників АТО
У Львові внесли зміни в ухвалу про будинок учасників АТО 23 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Про це повідомили сьогодні, 23 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також уточнили, що, зокрема, виконком ЛМР ухвалив рішення:
Військові, які втратили житло в Криму, але нічого не отримали в Україні, написали відкритий лист Президенту
Військові, які втратили житло в Криму, але нічого не отримали в Україні, написали відкритий лист Президенту 20 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини Забезпечення житлом українських військових, наскрізь ганебно корумповане, вже призводить до гучних скандалів і наносить величезну шкоду іміджу України.
Луцьким атовцям стало важче купити квартиру за половину ціни
Луцьким атовцям стало важче купити квартиру за половину ціни 19 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини
 
У Луцьку офіцерам ЗСУ, службовцям СБУ, прокуратури та МВС дозволили купувати квартиру, заплативши лише половину її вартості, на рівні з учасниками АТО.
У Ковелі на території військового містечка хочуть побудувати житло для атовців
У Ковелі на території військового містечка хочуть побудувати житло для атовців 17 квітня 2018 | Житло – військовим. Новини У Ковелі частину території колишнього військового містечка на вулиці Володимира Кияна, 51 хочуть віддати під забудову атовцям.