Новостворена паркова зона активного відпочинку по вул. Столєтова має належати громаді міста через «Київзеленбуд»

| Екологія
Новостворена паркова зона активного відпочинку по вул. Столєтова має належати громаді міста через «Київзеленбуд»
Громадська організація «Розбудова» створенна в 2014 році. За цей час було реалізовано десятки проектів.

Проекти: від розміщення дефібриляторів у громадських місцях, будівництва храму і реконструкції басейну для реабілітації – до екологічних проектів, підтримки дитячого та дорослого спорту, правової допомоги та різноманітної благодійної діяльності (детальна інформація на нашому сайті).

З 2015 року ГО «Розбудова» почала тісно співпрацювати з ІPEN – глобальною міжнародною мережею неурядових організацій (понад 550) з видалення забруднюючих речовин. Ці організації розміщені більш ніж у 120 країнах світу. ГО «Розбудова» є офіційним представником ІPEN в Україні.

В ці буремні часи, коли вже п'ятий рік країна знаходиться в стані війни, і більшу увагу приділяють нагальним проблемам оборони та підтримки економіки, а основні кошти йдуть на розвиток стратегічно важливих об'єктів та реформування системи, на варті буденних, але не менш важливих питань, продовжують стояти волонтери та громадські організації, які слідують своїм статутним завданням, кооперуються для виконання різних проектів, спрямованих на добробут звичайних людей.

Громадська організація «Розбудова», об'єднуючи однодумців, реалізовує проекти, які в розвинених країнах стоять у перших рядках стратегічного планування, – а саме проекти з екології та розвитку дитячого спорту. Але в наш час і в нашій країні є, на жаль, лише популярними гаслами у передвиборчій кампанії.

Разом з тим ГО «Розбудова» попри складні часи всіма зусиллями надає дітям можливість для фізичного розвитку, відстоює право української громади на безпечне екологічне майбутнє і фактично виконує норми Конституції, покладені на державу.

Саме ця єдина ціль і стала підмурком для зведення дитячого майданчика по вул. Столєтова, на якому тепер можуть гратися і наймолодші, та займатися спортом старші, підтримуючи свій фізичний розвиток.

Разом з побудовою дитячого майданчика вдалося створити паркову зону і перетворити ще недавно захаращену тут місцевість у екологічно безпечну рекреаційну зону міста Києва, де тепер всі бажаючі мають можливість і відпочити, і розвинути себе фізично, і насолодитись висадженими молодими деревами.

І сьогодні ми можемо звітувати: ГО «Розбудова» щиро інвестує в майбутнє дітей та наше довкілля; робить значний внесок у розвиток фізичного здоров'я; відновлює територію зелених насаджень загального користування міста Києва. І все це нас надзвичайно надихає й на подальші дії.

Створивши новий зелений оазис у Києві, де вже зараз мами з дітьми проводять свій активний відпочинок, виникла необхідність у захисті парку та майданчика від посягань вандалів-забудовників, які все частіше намагаються «відгризти» шмат то громадського парку, то дитячого майданчика, і нахабно знищують новостворену паркову зону. На нашу думку, перехід таких облаштованих для активного відпочинку земельних ділянок під контроль комунального підприємства дасть можливість знизити напругу неправомірних зазіхань на такі майданчики і відкриє шлях для подальшого розвитку паркової зони міста.

Від імені своїх численних волонтерів ГО «Розбудова» просить Київміськраду надати комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень столиці «Київзеленбуд» дозвіл на розробку проекту землеустрою для розвитку та обслуговування парку і дитячого майданчика вздовж вул. Столєтова у Голосіївському районі міства Києва.

Саме з таким побажанням ми й відвідали Київську міську державну адміністрацію і поспілкувалися з головою постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики. Голова комісії Костянтин Яловий пообіцяв, що зробить все від нього залежне для якнайшвидшого позитивного вирішення нашої пропозиції.

ГО Розбудова