Новорічний «Аладдін» та сотні дитячих усмішок

| Культура
Новорічний «Аладдін» та сотні дитячих усмішок
25 грудня на прем’єру новорічного шоу «Аладдін» у Національній музичній Академії запросили 300 дітей-переселенців зі сходу України та дітей із малозабезпечених сімей.

Яскраве сучасне шоу від Народного артиста України, режисера-постановника  Дмитра Чирипюка, з використанням світлодіодних екранів, світлового шоу та 3-Д ефектів, не залишило маленьких та дорослих глядачів байдужими.

Новорічна казка

Отже, Жасмін і Аладдін збираються потрапити на святкування Нового Року. Та й Джин готовий доправити їх до далеких країв, де йде справжній сніг. Але, як завжди, візир Джафар хоче зіпсувати плани друзів, тому на всіх нас чекає захоплююча пригода…

В основі казки запаморочливі сюжетні повороти, несподівані перетворення та напружений фінал, який нікого не залишив байдужим. Але завдяки своєму щирому коханню та допомозі глядачів, наші герої змогли долетіти на килимі-літаку до самої України і усім разом зустріти Новий Рік.

Атмосфера свята

Кожен із 300 запрошених гостей отримав від ГО «Розбудова» солодкі подарунки, а на додачу до вистави емоцій додало спілкування та веселі ігри з аніматорами і неймовірне шоу мильних бульбашок.

Очі дітей та дорослих сяяли від атмосфери справжнього свята! Побажали всім зберегти новорічний настрій на весь наступний рік, а ще – більше посміхатися та радіти кожному новому дню!

ГО Розбудова