Новорічні пригоди для маленьких киян

| Турбота
Новорічні пригоди для маленьких киян
У Колонній залі Київської міської державної адміністрації пройшла новорічна вистава для дітей-інвалідів. Організатором святкового заходу виступили ГО «Розбудова», КМДА та столичні профспілки.

Близько двохсот дітей відвідали захоплюючу виставу «Новорічні пригоди казкових героїв», головні ролі якої грали актори столичних театрів ім.Івана Франка та Лесі Українки, студенти театрального інституту та юні вихованці ансамблю «Пульс». Режисер-постановник – народний артист України Дмитро Чирипюк.

Громадська організація «Розбудова» вже в третій рік поспіль організовує цікаву новорічну програму для дітей-інвалідів. У минулі роки вони проходили в Культурному центрі УТОГ, а зараз вирішили провести в самому центрі міста, у столичній мерії. «Розбудову» на заході представляла Тетяна Сидорова, вітальне слово якої до дітей та їх батьків викликало шквал оплесків. «У нас є приємна традиція, зустрічатися напередодні Нового року, – зазначила Тетяна. – Всі ми сподіваємося, що наступний рік буде для кожного із нас більш вдалим, в Україну повернуться мир та спокій. А вам, малята, бажаю міцного здоров’я, ніколи не хворійте та радуйте батьків своїми успіхами».

Майже година інтригуючої казки «Новорічні пригоди казкових героїв» і традиційна розв’язка у вигляді появи Святого Миколая принесла дітям позитивні емоції та бодай на цей час підняла настрій. А аби він тримався чим довше, опісля кожен із присутніх отримав смачні подарунки та свічки у вигляді півника.

«Діти у ці святкові дні побачили новорічну виставу, – розповідає Дмитро Чирипюк. – Причому не лише побачили, а і взяли в ній участь, бо частина її була інтерактивною. Хочу подякувати ГО «Розбудова» та її керівнику Віктору Журавльову за сприяння в проведенні заходу, гарні подарунки для малят. Сьогодні до нас прийшли діти, які, на жаль, через хворобу дещо обмежені у цьому житті. Обов’язок кожного із нас, як людей небайдужих, допомогти їм стати повноцінними членами спільноти, знайти свій шлях у житті».

Опісля вистави та отримання подарунків усі бажаючі змогли зробити спільне фото та поспілкуватися з артистами. Сподіваємося, це новорічне свято надовго залишиться в пам’яті столичних дітей!

 

Прес-служба ГО «Розбудова»