Новорічна казка! «Розбудова» запрошує юних глядачів на виставу «Красуня та чудовисько»

| Культура
Новорічна казка! «Розбудова» запрошує юних глядачів на виставу «Красуня та чудовисько»

Вистава за мотивами старовинної французької казки «Красуня та чудовисько» вже не один рік з успіхом ставиться у столичному Молодому театрі. Діти та батьки з задоволенням переглядають шедевр Шарля Перро, який з роками, наче гарний напій, стає все більш цікавим та вишуканим.

Цьогоріч на Рідзво, коли всі українці загадують бажання про мир та перемогу, громадська організація «Розбудова» вирішила подарувати святковий настрій юним киянам! 220 дітей, чиї батьки нині захищають рідну землю зі зброєю в руках, хто був змушений переселитися до столиці із окупованих міст та селищ чи має проблеми зі здоров’ям, відвідають виставу «Красуня та чудовисько». І не з порожніми руками! На додачу до вхідних квитків дітям буде вручено приємний новорічний подарунок!

Відзначимо, що традиція влаштовувати новорічно-різдвяні культурні заходи голова ГО «Розбудова» Віктор Журавльов разом із відомим режисером, народним артистом України Дмитром Чирипюком започаткувати в грудні 2014 року. Відтоді наприкінці кожного року сотні дітей-переселенців, дітей із малозабезпечених сімей чи із певними вадами здоров’я відвідують вистави на найкращих сценах Києва, отримуючи разом із гарним настроєм солодкі подарунки.

ГО Розбудова