Новорічна казка, або як Аліса з юними глядачами рятували країну чудес

| Культура
Новорічна казка, або як Аліса з юними глядачами рятували країну чудес
На запит «як відсвяткувати Новий рік у столиці» пошукові системи видають безліч пропозицій. А як серед них обрати справді цікавий та оригінальний захід, який запам’ятається дитині та дорослому, підніме настрій, змусить поринути у казковий світ чи по-новому подивитися на улюблених героїв? Справа не легка, й однозначної відповіді не має.

Вже не перший рік окрасою новорічного репертуару київських культурних центрів є вистави організовані громадською організацією «Розбудова» та народним артистом України Дмитром Чирипюком. Раніше вони проходили у центрі УТОГ, в колонній залі КМДА, в консерваторії, а нині - у Центрі культури і мистецтв СБУ.

Новорічне шоу «Аліса у країні чудес» запрошує маленьких глядачів у новорічні святкові дні, а 30 грудня, у неділю, за ініціативи та підтримки «Розбудови» відвідувачами вистави стали понад 300 дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей та з сімей-переселенців. Усі вони, красиві та наряджені, в піднесеному настрої отримали півтори години казкових вражень, а опісля такі бажані солодкі подарунки.

Перш ніж зануритись в чарівну атмосферу елегантної новорічної казки, гості потрапили на Різдвяний ярмарок, де їх гостинно зустріли герої улюблених казок. А потім... А потім затамовуючи подих, переживаючи разом з акторами юні глядачі разом із казковою Алісою рятували Країну чудес, сподіваючись повернути свято та віру в диво. Вирушили у таємничий світ, де на них чекали небезпечні пригоди й неймовірні події. Дітки і самі були активними учасниками вистави, проганяючи лихого Капмусу із Країни чудес. Завдяки старанням режисера Дмитра Чирипюка у виставі гармонійно поєднуються театральна постановка з вражаючими перетвореннями і сучасними технологіями, звукові ефекти та відеоінсталяції.

Перед початком вистави на сцену вийшли Дмитро Чирипюк та голова ГО «Розбудова» Віктор Журавльов. Вони отримали подяки від керівників спілок та асоціацій, підопічні яких були присутні в залі, навзаєм побажавши всім гарного святкового настрою, успіхів у навчанні та сімейного затишку.

Увага! Вистава «Аліса у країні чудес» проходитиме у Центрі культури і мистецтв СБУ щодня до 7 січня 2019 року. Початок о 11:00 та 13:30. Кожному, хто ще вірить в диво та хоче подарувати дитині казку, радимо відвідати яскраве шоу. Новорічний настрій та незабутні враження гарантовані!

ГО Розбудова