«Небесна сотня в вирій полетіла…» збирає широку аудиторію

| Культура
«Небесна сотня в вирій полетіла…» збирає широку аудиторію

Події на Майдані Незалежності у грудні 2013 – лютому 2014 років вже стали невід’ємною частиною сучасної історії України.

Небесна Сотня оспівана у піснях та фільмах, у центрі Києва має зводитися парк, центральною частиною якого і стане музей Революції Гідності.

У 2015 році ГО «Розбудова» спільно з відомим режисером, народним артистом України Дмитром Чирипюком відзняла фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…». Він присвячується всім Громадянинам нашої країни, усім патріотам, чий героїзм та сила духу навіки вписана в історію України.

Два роки тому з фільмом мала нагоду ознайомитися широка аудиторія глядачів, був прем’єрний показ на загальнонаціональному «5 каналі», участь в престижному документальному кінофестивалі «КіноДок» тощо. Близько 15 тисяч переглядів зібрала «Небесна сотня…» на сторінці в youtube.

Пропонуємо всім небайдужім до долі нашої країни глядачам ще раз ознайомитися з картиною, яка оспівує наших справжніх Героїв. На півгодини поринутись у буремну атмосферу зимових місяців 2013-2014 років, коли події на столичному Майдані Незалежності привертали увагу всього світу.

 

Прес-служба ГО «Розбудова»