На лінію фронту відправлено два квадрокоптери Autel EVO II Pro V2

| Війна 2022
На лінію фронту відправлено два квадрокоптери Autel EVO II Pro V2

Громадська організація «Розбудова» продовжує діяльність по підтримці Збройних сил України та інших силових підрозділів, які ведуть війну проти росії та намагаються відновити мир і територіальну цілісність України.

Розпочинаючи з кінця лютого 2022 року нашим захисникам була надана допомога в вигляді автівок, оптичних приладів, засобів захисту, одягу, взуття тощо. Розуміючи всю складність військових дій та регулярно спілкуючись з нашими захисниками, велику увагу ГО «Розбудова» приділяє закупівлі літальних апаратів, зокрема квадрокоптерів.

Раніше ми повідомляли про передачу 53 ОМБр трьох DJI Mavic 3. З липня вони використовуються на наших східних напрямках та вже принесли чимало користі.

Тепер настала черга двох інших «пташок» – сучасних квадрокоптерів Autel EVO II Pro V2. Наприкінці серпня один із них був переданий підрозділу Сил спеціальних операцій, а другий –  прикордонникам у місті Слов’янськ.

ГО «Розбудова» на цьому не зупиняється! В планах нові закупівлі, які наблизять нашу перемогу, а з нею і повернення такого довгоочікуваного миру! Разом переможемо!

Технічні характеристики

Нова версія першого складаного дрона EVO II 6K від Autel Robotics — лідера за якістю зображення та льотної розвідці. Принциповою відмінністю дрона Autel EVO II Pro V2 від попередника є підтримка літальним апаратом частоти 5,8 ГГц, яка була відкрита спеціально для нової версії популярної моделі. Це істотно розширює можливості квадрокоптера, а також аспекти його застосування.

Чудова якість зображення в умовах слабкого і обмеженого освітлення

Підтримуючи дозвіл відео до 6K з великим динамічним діапазоном і більш сильним шумопоглинанням, EVO II Pro використовує надчутливий CMOS-датчик Sony останнього покоління для отримання вражаючих фотографій при слабкому освітленні.

Адаптивність і універсальність при будь-якому освітленні

Інші параметри камери EVO II Pro включають регульований діапазон діафрагми від f/2,8 до f/11 і максимальне значення ISO 12800, що дозволяє фотографу створювати максимально точні і різкі зображення.

Гнучкість при постобробці

10-бітна технологія дозволяє EVO II Pro записувати до 1 мільярда кольорів. Завдяки цьому, безпілотник зберігає багату деталізацію тіней і світел, що забезпечує більшу гнучкість при постобробці.

Нічний режим

Функція посиленого світла, розроблена для зйомки в умовах поганого освітлення, з 2D і 3D шумопоглинанням, що згладжує розмитість руху і зменшує шум.

Обліт перешкод 360°

Оснащений 19 групами датчиків, включаючи 12 візуальних датчиків, основну камеру, ультразвук, IMU і інші датчики, дозволяє будувати тривимірні карти і планувати маршрути в реальному часі.

ГО Розбудова