Майбутні чемпіони ростуть у наших дворах

| Спорт
Майбутні чемпіони ростуть у наших дворах
Після того, як збірна України завоювала у Польщі золоті медалі чемпіонату світу з футболу серед молоді, перемігши у фіналі збірну Південної Кореї, стало зрозуміло, що саме талановита молодь є майбутнім українського футболу.

Блискучий виступ наших юнаків тільки підтверджує важливість спортивного виховання молоді, особливо дітей. Цим серйозно займається ГО «Розбудова», яка є спонсором гостомельскої дитячої команди «Факел». Саме з таких талановитих дітей і виростають чемпіони.

Якщо не виховувати спортивну молодь, не витрачати час на їх тренування, на підготовку стадіонів, то не буде перспектив і у дорослому футболі. Українські футбольні клуби змушені будуть купувати, як і зараз, легіонерів з-за кордону. Але це не є виходом. І головне – нічого не додає ні для здоров’я молоді, ні для самоповаги нації.

Є надія, що блискуча перемога українських юнаків на молодіжному чемпіонаті світу з футболу продемонструє суспільству, яке велике значення має дитячий футбол. Також плекаємо надію, що приклад ГО «Розбудова» з підтримки дитячого футболу підхоплять й інші громадські організації, а головне – державна та місцева влада. Від місцевої влади дуже багато залежить щодо розвитку спортивного виховання молоді.

Тетяна ПАВЛЕНКО