Майбутні чемпіони починають тренування

| Спорт
Майбутні чемпіони починають тренування

 

В Україні поступово знімаються карантинні обмеження. Знову стали гостинними для відвідування парки, сквери та спортивні майданчики. Невдовзі почнуть тренуватися й готуватися до змагань юні футболісти.

ГО «Розбудова»  допомагає ФК «Факел» м. Гостомель і гостомельській дитячій футбольній школі, де займаються майже сто хлопчаків у віці від 4 до 16 років. Сподіваємось, це гідна зміна як для ФК «Факел», так і для інших українських команд.

Вимушена карантинна перерва у футбольних змаганнях призведе до деяких змін у світовому футболі. Перш за все значно посилиться роль національних та регіональних першостей з футболу. Адже для цього футболістам не треба перетинати кордони.

Тож шанси юних спортсменів на вищі щабелі у національній футбольній ієрархії можуть зрости. Ще не відомо, як надалі розвиватиметься ситуація у світовому післяепідемічному спорті. Але якщо зосередити допомогу на вітчизняному спорті й зокрема футболі, то події у світі цьому точно не завадять. Особливо, якщо не буде наступних карантинних обмежень. Як, наприклад, не припиняла футбольних змагань національного рівня Білорусь. І сталося диво: білоруські футбольні матчі національної першості транслювалися по всьому світу, навіть у «футбольних» країнах. Попит на тих, хто грає, є завжди.

Українська футбольна традиція має більш вагомі світові рейтинги, ніж Білорусь. Відновлення тренувань юнацьких футбольних шкіл і дитячих команд вкрай важливе для формування в Україні кадрового резерву власних футболістів.

Тетяна ПАВЛЕНКО