Квадрокоптери, тепловізори, протигази відправлено на передову

| Війна 2022
Квадрокоптери, тепловізори, протигази відправлено на передову

Бійці 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха з перших днів військової агресії з боку Росії захищають нашу землю на східних кордонах. Хлопці та дівчата мужньо приймають бій, тримаючи оборону та руйнуючи плани чисельнішого та краще озброєного супротивника.

Волонтери ГО «Розбудова» на постійній основі всебічно допомагають 53 ОМБр. Але до теперішньої передачі ми підійшли вкрай відповідально, бо готувалися до неї чимало часу. І воно того варто! Від ГО «Розбудова» на схід відправлено три квадрокоптера DJI Mavic 3, п'ять тепловізорів HikMicro GRYPHON GH25 та протигази хімзахисту.

Саме такі сучасні прилади потребують наші військові для виконання завдань. А вони, як відомо, з кожним днем стають все більш складними та відповідальними.

Загальні характеристики

Квадрокоптер DJI Mavic 3
Знаменитий шведський бренд Hasselblad спроектував та створив абсолютно нову камеру L2D-20c спеціально для DJI Mavic 3. Конструктори вбудували датчик CMOS 4/3 професійного рівня у неймовірно компактний корпус. Суворі інноваційні рішення Hasselblad були застосовані як до продуктивності обладнання, так і до програмних алгоритмів, виводячи якість зображень на новий рівень.
Завдяки дисплею яскравістю 1000 ніт, високопродуктивному процесору та підтримці передачі відео на відстань 15 км найновіший пульт керування DJI RC Pro є неперевершеним варіантом для професійного рівня.
Вбудована пам'ять8 ГБ (доступний простір становить приблизно 7,2 ГБ)
Діапазон робочих температурвід -10° до 40° C
Дальність польоту 30 км
Макс. час польотудо 46 хв
Основна камера: Одиночний знімок: фото 20 МП; Автоматичний брекетинг експозиції (AEB): 20 МП, 3/5 кадру у брекетингу при 0,7 EV; Тимчасове: 20 МП, 60 с; 
Телекамера: Фото 12MP
Стабілізація трьохосьова
Супутникові системи позиціонування: GPS + Galileo + BeiDou
Цифрове збільшення Телекамера: 4x

Тепловізор HikMicro GRYPHON GH25

Gryphon GH25–тепловізійна ручна камера від світового лідера індустрії систем відеоспостереження на основі тепловізорів HikMicro. Монокуляр оснащений відразу декількома камерами: тепловізійної і цифровий. Сформоване зображення виходить в результаті накладання двох кадрів з оптичної камери і термограми. В результаті спостерігачам стають доступні моменти і деталі, які раніше, не можливо було отримати за допомогою тепловізора. Наприклад, можуть бути чітко видно номери автомобілів і найдрібніші деталі тварин. Восьми кратний зум фактор дозволяє наблизити картинку і ознайомитися з усіма подробицями розглянутого об'єкта. Всепогодне виконання говорить про готовність монокуляра до будь-яких атмосферних сюрпризів. 

Тепловізор GH25 володіє значною дальністю виявлення ростових теплоконтрастных цілей. Виявити осіб можна з відстані близько 1200 метрів. Перешкодою для спостереження не стануть інтенсивні атмосферні опади у вигляді снігу або проливного дощу, туману, задимлення території або повної відсутності освітлення. Тепловізійна техніка добре «бачить» крізь нещільну рослинність: звисаючі гілки дерев, кущі, рідкісна просіка або очерет. Реалізувати потенціал проділів вдалося завдяки застосуванню високотехнологічних сенсорів нового покоління 384х288 pix. @ 12µm (NETD <35 mK) і длиннофокусной германієвої оптиці.

ГО Розбудова