Кандидати в мери та суспільні запроси

| Інші новини
Кандидати в мери та суспільні запроси
25 жовтня вибори в місцеві ради, а також в мерів українських міст, включаючи столицю – Київ.

При цьому в Україні видно, що у громадськості є певні вимоги до майбутніх мерів. І серед таких вимог екологія і забезпечення дітей и молоді місцями дозвілля займають не останню сторінку. 
Нажаль про вимоги громадськості кандидати в мери і в депутати (включаючи діючих) іноді починають думати лише на передодні виборів. Тому багато буде залежить від того чи були зроблені за строк минулим мером або місцевих депутатів дитячих майданчиків, зелені зони та таке інше. 
В порівнянні з минулими виборами і в столиці в багатьох містах Україні відбулося значне покращення ситуації з майданчиками та зеленими зонами. Свій вклад в це внесла і громадська організація «Розбудова» зусиллями, якої був облаштований дитячий майданчик, а також зона дозвілля по вул.. Стплєтова в Голосіївському районі столиці.
Але враховуючи стрімку забудову деяких районів дефіцит зелених зон та місць дозвілля лівідуваті не вдалось. Таких майданчиків і зон повинно буті в нових районах значно більше ніж в старих.  Слід враховувати, що в старих районах переважають п’яти дев’ятиповерхові будівлі і там враховуючи чисельність населення буває достатньо існуючій кількості  дитячих майданчиків на квартал. Але в районі сучасних новобудов переважають будинки 20 і більше поверхів. І таким чином місць для відпочинку і дозвілля дітей в порівняння з районами радянської забудови дуже мало. Особливо якщо врахувати що в районі новобудівель значну площу займають автостоянки, різні торгівельні об’єкти та інше.
 На жаль досить облаштування дитячих майданчиків і зелених зон відбувається не завжди не першу чергу при зведенні нових будинків. Але є надія що в Києві після виборів або влада буде приділяти більше уваги питанню озелененню і облаштуванню місці дозвілля для громадян і особливо для дітей. Київ повинен знову стати найзеленішим та найсприятливішим для життя місцем в Європі.

Тетяна ПАВЛЕНКО