Ходіть до театрів!

| Інші новини
Ходіть до театрів!

Ситуація з епідемією коронавірусу погіршується. То одне, то інше місто в Україні потрапляють під «червону» зону. Припускають знову введення суворих обмежень щодо різних масових заходів, зокрема й концертів та театральних вистав.

Але поки ще залишається можливість відвідувати театри. В них внаслідок створення умов «соціального дистанціювання» стало значно просторіше. У театрі імені Івана Франка, наприклад, можна сидіти «по двоє через два крісла». І незважаючи на те, що квитків продається вдвічі меньше, на якості вистав це ніяк не позначається.

ГО «Розбудова» співпрацює з творчим колективом столичного театру імені Франка та сподівається, що цей театр, який є взірцем українського сценічного мистецтва, і далі буде радувати глядачів своїми новими виставами – попри пандемію та карантинні обмеження. Адже карантини рано чи пізно закінчується, а українське театральне мистецтво живе вічно.

В Україні відсутні дискримінаційні вікові обмеження щодо відвідування громадянами театрів. А на Московії такі обмеження вже введені. Там до театрів не впускають людей віком старше 65 років, мотивуючи тим, що старі люди відносяться до групи ризику щодо захворюваності на коронавірус. В Україні до театру можуть ходити і діти, і їх батьки, і бабусі з дідусями. ГО «Розбудова» спільно з театром імені Івана Франка і його режисером Дмитром Чирипюком дуже багато роблять для того, щоб прищепити молодому поколінню «вакцину любові» до театрального мистецтва.

Дотримуючись рекомендацій щодо дистанціювання, дезінфекції та наявності масок українці можуть відвідувати театри, як і в старі добрі часи. Театр імені Івана Франка та інші українські театри продовжують працювати у звичайному режимі, але й готові до можливих карантинних обмежень. І щоб потім не жаліти про втрачені можливості з безпосереднього перегляду вистав, театри запрошують глядачів. ...Доки є можливість.

Тетяна Павленко