Гостомельські футболісти отримали від ГО «Розбудова» необхідний інвентар

| Спорт
Гостомельські футболісти отримали від ГО «Розбудова» необхідний інвентар

В рамках підтримки самобутнього та цікавого футбольного проекту – дитячої футбольної школи «Гостомель» – Громадська організація «Розбудова» передала юним гравцям та їхнім тренерам чималий перелік спортивного інвентарю для проведення ігор та повноцінного тренувального процесу.

Це м’ячі, елементи ігрової форми для польових гравців та воротарів, медична сумка, сітка та насоси для м’ячів, маніжки тренувальні, щитки різного розміру, воротарські рукавички, різноманітний тренувальний інвентар та багато іншого. Все це передано організатору та керівнику гостомельської дитячої футбольної школи Сергію Коморному.

Нагадаємо, близько ста дітей із Гостомеля та навколишніх міст та селищ у віці від 5 до 16 років на постійній основі займаються футболом у школі ФК «Гостомель». У школі працюють кваліфіковані тренери, окрім підготовчого процесу команди в різних вікових категоріях беруть участь у офіційних та дружніх турнірах, виїжджають на матчі до інших міст. Ось таке цікаве та насичене футбольне життя у гостомельської юні, і все це завдяки спорту, завдяки футболу! ГО «Розбудова» вже четвертий рік поспіль підтримує ДШФ «Гостомель» і бажає здібній юні окрім підвищення футбольної майстерності успіхів у навчанні та міцного здоров’я! 

ГО Розбудова