ГО «Розбудова» збирається звести будинок для військових в Ужгороді

ГО «Розбудова» збирається звести будинок для військових в Ужгороді

Після успішного будівництва та здачі в експлуатацію будинку на 18 квартир для військових у м.Хмельницькому, здобувши досвід та маючи певні напрацювання, ГО «Розбудова» прагне поширити вдалий експеримент в інших регіонах України.

Після проведення низки досліджень та переговорів із військовими з різних куточків України, вибір конкурсної комісії активістів ГО «Розбудова» зупинився на Закарпатській області. У місті Ужгород за адресою вул.Верищагіна, 15 на земельній ділянці площею 0,6398га. нами планується звести будинок на 48 квартир (32 однокімнатних та 16 двокімнатних), загальною площею 2761,6 квадратних метри. 79 відсотків житла, або 38 квартир, буде передано Управлінню служби безпеки України в Закарпатській області. Інші 10 квартир - військовим 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади.

 

Військові та працівники спецслужб, які захищають Україну від атак підступного ворога на сході країни, заслуговують на найкраще! Жити в гідних умовах, отримувати відповідну заробітну плату, необхідні соціальні пільги та гарантії. Наше завдання - на даному етапі допомогти державі підтримати захисників України, дати їм зрозуміти, що суспільство пишається їх подвигами та належне за це віддячує.

Спершу 18 квартир для спецназівців у Хмельницькому, тепер (сподіваємося та щоденно над цим працюємо!) 48 для працівників СБУ та 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади в Ужгороді - лише краплина в морі загальних потреб українських військових. Тим не менш, це наш посильний внесок - активістів та волонтерів ГО «Розбудова» - у вирішення вкрай гострої проблеми забезпечення житлом військових.

Громадська організація «Розбудова»