Гарний настрій та дитячі посмішки на футбольному фестивалі в Гостомелі

| Спорт
Гарний настрій та дитячі посмішки на футбольному фестивалі в Гостомелі

Громадська організація «Розбудова» виступила партнером дитячого футбольного турніру, присвяченого 525-річчю Гостомеля та який відбувся на центральному стадіоні селища.

У святковому змаганні, яке вже стало традиційним, взяли участь 14 команд у трьох вікових категоріях (2004-2008, 2009-2011 та 2012-2013р.н.), загалом це більше ста дітей із Гостомеля, Ірпеня та Озерного.

Запеклі футбольні баталії вирували впродовж всього дня. На додачу до ігор, серед дітей та їхніх батьків проводилися конкурси, спортивні естафети. Не було на цьому святі ані переможців, ані перемощених. За словами організатора турніру Сергія Коморного, кожен із учасників отримав солодкі призи, фіналісти нагороджені дипломами та футбольною атрибутикою, подарунками  відзначені найкращі воротарі, нападники тощо. «Свято вдалося, спасибі всім учасникам, місцевій владі та «Розбудові» за всебічну підтримку. Найголовніше було побачити на обличчях дітей посмішки, емоції від забитих чи пропущених голів. Заради дітей ми і робимо такі футбольні фестивалі. Є ідея наступного року розширити формат змагання, запросивши до Гостомеля футбольні команди з Києва та інших міст», – резюмував Сергій Коморний.

ГО Розбудова