Футбольний фестиваль у Гостомелі: піклуємося про майбутнє разом

| Спорт
Футбольний фестиваль у Гостомелі: піклуємося про майбутнє разом

У Гостомелі відбувся футбольний фестиваль, участь в якому взяли понад 70 дітей віком від 4 до 14 років.

Під лежачий камінь вода не тече, або поки ти сам не зробиш, ніхто за тебе  пальцем не поворухне. Певне, таке гасло супроводжує по життю громадських активістів Гостомеля та їхнього лідера Сергія Коморного. Люди ціною власних сил та часу розвивають у пристоличному селищі дитячий та аматорський футбол, об’єднують футбольних вболівальників, заповнюючи вільний час цікавими та різноманітними акціями.

Чергова із них, яка відбулась 6 жовтня, була приурочена Дню Гостомеля і пройшла на головному стадіоні селища. Впродовж всього сонячного осіннього дня на зеленому полі панувала  дружня атмосфера, був чутний дитячий гомін та розважальна музика. Пройшов футбольний фестиваль  дитячо-юнацького футболу, сприяння в організації якого надала Громадська організація «Розбудова». Для нас підтримка спорту та дітей є одним із пріоритетних напрямків, тож максимально доклалися в організації заходу.

Власне, розповімо про все по порядку. О 9 годин ранку, коли сонечко вже осяяло мальовничі гостомельські краєвиди, на стадіоні почали збиратися діти з батьками. Загалом участь у  дитячо-юнацькому футбольному фестивалі взяли близько 70 хлопчиків та дівчат, яких організатори розділили на три категорії. Перші, віком від 10 до 14 років, сформували чотири команди, які на одній чверті від великого поля визначали найкращих. Подібним чином провелись змагання і серед дітей віком від 7 до 10 років. І окремою категорією, для найменших, був майстер-клас під керівництвом досвідченого футбольного тренера. Як кажуть, кожен знайшов собі заняття по душі, не сумували мами, тати, дідусі, бабусі та інші дорослі, які окрім підтримки своїх діточок насолоджувались гарячими напоями у пункті харчування.

Перед початком змагання пролунав Гімн України, з вітальними словами до присутніх звернулися селищний голова Гостомеля Юрій Прилипка, голова Києво-Святошинської районної федерації футболу Валерій Чалий. Голова ГО «Розбудова» Віктор Журавльов високо оцінив організацію та саму ідею футбольного фестивалю, який залучив до здорового способу життя таку численну аудиторію. «Діти є нашим майбутнім, вони мають вирости здоровими, правильно і з розумом проводити вільний час. Для цього їм потрібно показати приклад, зацікавити цікавим хобі, як варіант – футболом. Упродовж кількох останніх років наша організація допомагає дитячій футбольній школі Гостомеля та аматорській команді «Факел».  Будемо і надалі розвивати цей напрямок, результати якого можна побачити на власні очі, навіть відвідавши цей чудовий фестиваль», – відзначив Віктор Журавльов.

Говіркий ведучий розважав присутніх, діти грали в футбол, дорослі раділи перемогам та підтримували після поразок. Власне, цього чудового дня у Гостомелі ані переможців, ані переможених не було. Панував доброзичливий настрій, а кожен із учасників отримав на згадку пам’ятні подарунки – м’ячі, сумки для взуття, футбольне екіпірування, солодкі продуктові набори.

Викликав захоплення конкурс на найкращого «жонглера» – хто більше наб’є ногою, коліном та головою. Переможцем із результатом 30+ стала Поліна Душенко, недалеко відставши, за нею фінішував Ігор Рудик.

«Наша група футбольних активістів працювала над організацією фестивалю кілька останніх місяців, – підвів підсумки заходу його організатор Сергій Коморний. – Дуже вагомою виявилася всебічна підтримка з боку «Розбудови» та її лідера Віктора Журавльова, з яким у нас впродовж останніх трьох років склалися дуже тісні стосунки. Є розуміння важливої справи по залученню дітей до спорту, окрім згаданого фестивалю ми зробили внесок і на майбутнє – виготовили вісім футбольних воріт, закупили «манішки» та інше футбольне екіпірування. Цього нам вистачить на найближчі три-чотири роки, адже створені гарні умови для роботи з молоддю. Проведений футбольний фестиваль, радісні обличчя дітей, сміх та гарний настрій зайве підтверджують, що ми на правильному шляху. Обов’язково продовжуватимемо роботу, є цікаві ідеї на майбутнє. Якщо все складеться гарно, подібний фестиваль плануємо організовувати двічі на рік».

 

ГО «Розбудова»