ФК «Факел»: яскравий шлях до квартету найсильніших

| Спорт
ФК «Факел»: яскравий шлях до квартету найсильніших

У перший день зими у Гостомелі відбулось вшанування місцевої футбольної команди «Факел» з приводу непересічної події - потраплянням до четвірки найсильніших у вищій лізі чемпіонату Києво-Святошинського району!

Лише рік тому футбольна спільнота гостомельщини раділа - їхній представник впевнено переміг у першій лізі району, заслуживши право підвищитися у класі. 2018-й футбольний рік був сповнений емоцій від футбольних баталій, підопічні амбітного тренера Ігора Вакуленка впевнено крокували від гри до гри, всюди боролися до останнього, за кожне турнірне очко, у підсумки фінішувавши на четвертій сходинці. Вище лише ФК «Гостинний Двір» (Вишневе), СК «Софія» (Софіївська Борщагівка) та переможець змагання - ФК «Джуніорс» (Шпитьки).

На урочистий захід завітав селищний голова Гостомелю Юрій Прилипко, подякувавши команді за звитяги на полі та чудову рекламу Гостомелю. Ігор Вакуленко відзвітувався за проведений сезон, вказав на сильні та слабкі сторони, необхідність посилили певні ігрові лінії. У «Факелі» є лідери, які були відзначені індивідуальними призами. Так, від голови Федерації футболу Києво-Святошинського району Валерія Чалого приз найкращому воротарю вищої ліги КСРФФ отримав Ярослав Бурдейний.

Вже третій рік поспіль підтримку «Факелу» надає ГО «Розбудова». Цього разу від голови організації Віктора Журавльова команді було презентовано три оригінальні м’ячі Адідас. Таких самих, якими грали футболісти «Реалу» та «Ліверпуля» в травні цього року в київському фіналі Ліги чемпіонів! Також до клубного музею було передано футбольний м’яч, на якому залишили автографи найкращі гравці та тренери України минулих років - Анатолій Дем’яненко, Володимир Лозинський, Сергій Нагорняк, Едуард Цихмейструк, Юрій Максимов, Владислав Ващук, Сергій Шищенко та багато інших. Футболісти та тренери щиро подякували «Розбудові» на підтримку впродовж сезону, навзамін презентувавши сувеніри та атрибутику.

Також кожному виконавцю було вручено комплект спортивної форми, в якій команда вже наступного сезону збиратиметься на ігри. Не забули керівники «Факелу» зробити приємне сім’ям гравців – чарівним супутницям та дітям презентували солодкі подарунки, принагідно подякувавши за терпіння та підтримку.

Приємно бачити тренерів та футболістів, які ніколи не зупиняються на досягнутому. Ці слова про ФК «Факел». вища ліга району для яких не є межею бажань. Взимку команда планує наполегливо тренуватися, підвищувати майстерність, аби у наступному футбольному році підкорювати нові вершини.

Окрім підтримки аматорського клубу «Факел», необхідну допомогу ГО «Розбудова» надає гостомельській дитячій футбольній школі, яку очолює гравець ФК «Факел» Сергій Коморний. У ній в щоденному режимі займаються вже майже сто хлопчаків у віці від 4 до 16 років. Це майбутня зміна, тренери вже бачать талановиту юнь, яка за кілька років зможе поповнити склад «Факелу».

ГО «Розбудова» і надалі займатиметься популяризацією спорту в Україні та залученням всіх верств населення до здорового способу життя.

Прес-служба ГО "Розбудова"