ФК «Факел» готується представляти Гостомель в першості Бучанського району

| Спорт
ФК «Факел» готується представляти Гостомель в першості Бучанського району

Чи не найкривавіші бойові дії після вторгнення Росії відбулись на півночі Київської області. Окупаційні війська у перші ж дні захопили селище Гостомель, аеропорт Антонова, розпочали тероризувати місцеве населення та руйнувати інфраструктуру. Жахи для гостомельчан завершилися лише наприкінці березня, коли знекровлені війська росіян не досягши бажаного були змушені поспіхом залишити вже напівзруйнований Гостомель.

З того часу минуло чотири з половиною місяці, а життя до колись мальовничого міста повертається дуже і дуже повільно. Лише за попередніми оцінками окупантами було спричинено шкоди на суму понад п’ять мільярдів гривень… Це інфраструктура, а є ще безцінні життя дітей і дорослих, які, на жаль, повернути вже неможливо…

Останні роки Громадська організація «Розбудова» активно допомагала гостомельській футбольній команді «Факел» та місцевій дитячій футбольній школі. Форма, м’ячі, спортивний інвентар, виїзди за матчі та підготовчі збори… Співпраця міцнішала з кожним роком, у футбольної команди з’явилися перші успіхи, все більше дітей долучалось до футбольних тренувань, а з ними і до здорового способу життя.

Війна перевернула все з ніг на голову, але добрі справи жодні військові злочинці не в силі зупинити. ГО «Розбудова» і надалі допомагатиме «Факелу» та юним гостомельським футболістам. На початку серпня команда розпочала підготовку до виступів у першості Бучанського району, перші матчі якого заплановані на останні вихідні серпня. Тренер команди Ігор Вакуленко налаштований серйозно, проводить регулярні тренування на центральному стадіоні, який, на щастя, лихо війни майже не зачепило.

Тож побажаємо гостомельським футболістам вдалого футбольного сезону та гідного представляти селище у районній першості та в інших змаганнях.

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових