ФК «Факел»: час підсумків та планів на майбутнє

| Спорт
ФК «Факел»: час підсумків та планів на майбутнє

У Гостомелі відбувся вечір, присвячений завершенню футбольного сезону 2019 року та підведенню підсумків виступів у вищій лізі чемпіонату Києво-Святошинського району ФК «Факел». У цьому році команда посіла шосту сходинку з двадцяти учасників.

Чемпіонат складався з двох етапів. На першому весняному було дві групи по 10 учасників в кожній, для виходу до наступного раунду потрібно фінішувати в чільній п’ятірці. З цим завданням гостомельчани успішно впоралися. На другому осінньому етапі з десяти найкращих команд «Факел» посів шосте місце, хоча по ходу сезону мав гарні нагоди дотягнутися до трійки.

На урочистий вечір завітав голова Федерації футболу Києво-Святошинського району Валерій Чалий, керівництво міста, вболівальники. Відзначимо, що приз найкращому воротарю вищої ліги КСРФФ отримав Ярослав Бурдейний із «Факела».

Вже четвертий рік поспіль підтримку «Факелу» надає ГО «Розбудова». Цього разу від голови організації Віктора Журавльова команді було презентовано оригінальні м’ячі Адідас, якими грають команди в Лізі чемпіонів, а також сумку для ігрової форми.

Окрім підтримки аматорського клубу «Факел», необхідну допомогу ГО «Розбудова» надає гостомельській дитячій футбольній школі, яку очолює гравець ФК «Факел» Сергій Коморний. У ній в щоденному режимі займаються вже майже сто хлопчаків у віці від 4 до 16 років. Це майбутня зміна, тренери вже бачать талановиту юнь, яка за кілька років зможе поповнити склад «Факелу». До свята Святого Миколая юним футболістам «Розбудова» вже підготувала подарунки, але про це в нашому наступному матеріалі.

ГО Розбудова