Фармаківському геноциду у Києві – ні!

| Екологія
Фармаківському геноциду у Києві – ні!

ГО «Розбудова» закликає активізуватися та запобігти будівництву виробничих потужностей АТ «Фармак» у місті Києві.

Фармаківському геноциду у Києві – ні!

ГО «Розбудова» закликає активізуватися та запобігти будівництву виробничих потужностей АТ «Фармак» у місті Києві.

АТ «Фармак» спеціалізується на випуску лікарських препаратів різного типу. В рамках планової реконструкції цілісного майнового комплексу АТ «Фармак» за адресою: вул. Фрунзе, 74, Подільського району Києва, підприємство опублікувало повідомлення (http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-5668) про перепрофілювання СКЛАДСЬКОГО корпусу під ВИРОБНИЧИЙ корпус, в якому, як вказано у повідомленні, будуть випускатися стерильні (перентеральні) готові лікарські засоби у рідкій формі (розчини та емульсії).

ГО «Розбудова» вважає вкрай шкідливим і НЕМОЖЛИВИМ розміщення такого заводу в місті Києві. Викиди (в тому числі у повітря) при виробництві лікарських препаратів призведуть до негативних наслідків для здоров’я мешканців столиці.

ГО «Розбудова» неодноразово здійснювала виїзди до міста Шостка Сумскої області, де вже декілька років функціонує філія-завод АТ «Фармак». Якщо запитаєте будь-кого із мешканців міста про цей завод та ставлення до його діяльності, отримаєте у відповідь шквал негативу, обурення та нецензурної лексики! Вечорами місто вкривається нестерпним смородом КОРВАЛОЛУ. При цьому шосткинці відзначають погіршення самопочуття, постійну нудоту та запаморочення. Страшно навіть уявити такий стан у літню спеку!!! Кожен мешканець скаже, що таке підприємство НЕ ПОВИННО було будуватися поблизу міста.

Така ж історія очікує і киян, – якщо зволікати та надати «Фармаку» дозвіл на таке будівництво. Вже через рік у киян почнуться проблеми із самопочуттям: втома, сонливість, постійні мігрені.

Чекаємо на оголошення дати та місця проведення громадських слухань. Братимемо найактивнішу участь у запобіганні отримання підприємством АТ «Фармак» будь-яких дозволів.

Приєднуйтесь! Захистимо Київ від «шосткинського сценарію»!

Детально про перебіг подій будемо повідомляти на сайті та в соціальних мережах.

Надсилаємо листи-звернення до очільників міста та компетентних органів з метою звернути увагу на небезпеку, яка чатує на киян за будівництвом такого виробничого комплексу в межах міста Києва.

ГО "РОЗБУДОВА"