Екологія

Волонтер ГО «Розбудова» несе службу в ЗСУ
Волонтер ГО «Розбудова» несе службу в ЗСУ 17 липня 2022 | Екологія

Допомагати Збройним силам України волонтери, об’єднані в Громадську організацію «Розбудова», розпочали з середини 2014 року, відколи пішли активні бойові дії у Донецькій та Луганській областях. Всі наступні роки ми були з військовими, «закриваючи» їхні потреби в засобах захисту, зв’язку, транспорті, екіпіруванні, харчуванні тощо.

Боротьба за НЕБЕЗПЕЧНІ відходи Укртрансгазу
Боротьба за НЕБЕЗПЕЧНІ відходи Укртрансгазу 01 жовтня 2021 | Екологія

Боротьба за небезпечні відходи, аферистські атаки на АТ «Укртрансгаз» продовжуються

Розбудова буде публікувати найактуальніші процедури ОЦІНКИ ВПЛИВУ на ДОВКІЛЛЯ
Розбудова буде публікувати найактуальніші процедури ОЦІНКИ ВПЛИВУ на ДОВКІЛЛЯ 08 вересня 2021 | Екологія Громадська організація «Розбудова» розпочинає публікувати на власному  ресурсі актуальні процедури проходження оцінки впливу на довкілля та на волонтерських засадах приймати звернення громадян задля того, щоб пропозиції та зауваження громадян були почуті.
Київ знову в антирейтингу
Київ знову в антирейтингу 16 липня 2021 | Екологія Через спекотну погоду Київ 14 липня потрапив на 10 місце у рейтингу великих міст із найбільш забрудненим повітрям.
Літо з чистим повітрям
Літо з чистим повітрям 09 липня 2021 | Екологія Повітря у Києві стало суттєво чистішим.
Стан повітря в Києві суттєво погіршився
Стан повітря в Києві суттєво погіршився 04 липня 2021 | Екологія Літня спека, лісові пожежі, а також те, що через територію України відбувався перенос повітряних мас посушливих пустель Центральної Азії, призвели до суттєвого погіршення стану атмосферного повітря у Києві.
Питання забруднення пластиком обговорять на Конференції міністрів СОТ
Питання забруднення пластиком обговорять на Конференції міністрів СОТ 01 липня 2021 | Екологія

Проблема забруднення пластиком активно обговорюється сьогодні у Світовій організації торгівлі.

Літня спека і чисте повітря
Літня спека і чисте повітря 24 червня 2021 | Екологія У Києві встановилася справжня літня спекотна погода.
Сovid-19 майже побороли, але повітря у Києві вже не чисте
Сovid-19 майже побороли, але повітря у Києві вже не чисте 15 червня 2021 | Екологія

В останні дні через установлення спекотної погоди стан атмосфери у Києві погіршився.

Літні грози очищують повітря
Літні грози очищують повітря 10 червня 2021 | Екологія В Україні нарешті встановилась тепла літня погода зі зливами та блискавками.

За нас ніхто планету не врятує

Напевно всі чули слово ЕКОЛОГІЯ – це система знань про все те, що нас оточує: повітря, річки, ліси, земля та надра. Ми впевнені, що кожен хоче, щоб повітря та вода в річках були чистими, ліси – зеленими, а люди які живуть на цій землі здоровими та щасливими.

В цей непростий для країни час глобальних змін, війни та руйнації не слід забувати про те що нас оточує – це наш Дім і наша земля.

Громадська організація «Розбудова» не може бути осторонь гострих екологічних проблем в Україні, тому було вирішено об’єднати навколо цієї проблеми активних та не байдужих людей, та за допомогою громади змінити на краще екологічну ситуацію в країні. В середині грудня створено робочу групу з кращих фахівців, які будуть займатися розробкою та запровадженням нових, більш досконалих, екологічних норм, враховуючи світовий та європейській досвід у цій галузі. Громадська організація «Розбудова» буде виявляти та фіксувати всі порушення в сфері екології та за допомогою громади віршувати ці питання як скоріше.

Основним напрямком діяльності в сфері екології буде робота з небезпечними відходами до яких належить: ртуть, промислові відходи, отруйні речовин, медичні (клінічні) відходи та інше, все те, що є найбільш небезпечним для людей, їх здоров’я та довкілля. До кінця грудня буде розроблена програма дій та заходів по покращенню екологічної ситуації в Україні.

Якщо Ви не байдужі та вважаєте, що порушені Ваші права в сфері екології, у Вас є ідеї, знання та ресурси з якими можна покращити екологічну ситуацію в країні , звертайтеся до нас (Україна, 03150, м.Київ, вул.Предславинська, 43/2, телефон: +38-066-171-22-01, e-mail rozbudova.info@gmail.com)

РОЗБУДУЕМО ЧИСТУ КРАЇНУ РАЗОМ!