Екологічний геноцид у Києві!

| Екологія
Екологічний геноцид у Києві!

 

Настав час захистити право киян на чисте та здорове життя

 

Нещодавно стало відомо, що підприємство ТОВ «ЕКОТРАСТ» (ЄДРПОУ 37068682), про яке ми писали раніше, все ж таки опублікувало звіт оцінки впливу на довкілля та почало процедуру проведення громадських слухань. Звітом підприємство підтверджує той факт, що має намір в межах міста Києва, а саме в Деснянському районі поблизу новобудов АТ «УкрБуд» збудувати найбільший в Україні підприємство зі спалювання небезпечних відходів. Окрім цього, за адресою вул. Червоноткацька, 61, корпус 52а  небезпечні відходи будуть не тільки спалюватися, а ось що пишуть в офіційному документі.

Більш детально ми писали в наших статтях:

1.Екологічна бомба від Мінприроди

http://rozbudova.ua/ekologichna-bomba-vid-minpryrody/

2.Мінприроди порушує закони України?

http://rozbudova.ua/minpryrody-porushuye-zakony-ukrayiny/

Зараз же пропонуємо громаді не тільки Деснянського району, а й жителям та гостям міста Києва мобілізуватися та долучитися до участі в Громадських слуханнях, що відбудуться 18.09.2019 року з 11:00 до 13:00 год. в адміністративному корпусі розташованому за адресою: 02094, м. Київ, вул. Червоноткацька,61, корпус 57, третій поверх, приймальня.

У кого немає змоги бути присутнім особисто, пропонуємо вже зараз направляти скарги та звернення вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035,), де обов’язково має бути вказана категорична відмова від розташування такого екологічно небезпечного підприємства на території міста та щонайменше в 1500-кілометровій зоні від будь-якого населеного пункту. Контактна особа : Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України, в листі обов’язково необхідно вказати № 20196253945, це номер реєстраційної справи.

 

Також пропонуємо звертатися до громадської організації «Розбудова» у відділ екологічних програм ГО «Розбудова», де ми допоможемо написати звернення щодо недопущення діяльності такого підприємства та зробимо все можливе для того, щоб ваш голос був почутий, а місто захищене від такого екоциду.

ГО «Розбудова» повідомляє, що підприємство ТОВ «Екотраст» (код ЄДРПОУ 37068682) має намір ввести в оману громаду, скориставшись моментом перезавантаження нової влади та реструктуризації Міністерства екології та природних ресурсів України.

Таким чином, платформа ГО «Розбудова» є наразі єдиним незаангажованим ресурсом, де можливо отримати правдиву та вчасну інформацію щодо розташування такого роду підприємств. Активісти та волонтери ГО «Розбудова» завжди відстоювали інтереси і права громадян. Цього разу ГО «Розбудова» закликає небайдужих людей прийти на допомогу. Ми не маємо допустити розміщення такого заводу в столиці, адже це на 100% відобразиться на нашому здоров’ї та майбутньому наших дітей.

ГО "Розбудова"