Дитячий футбольний турнір до Дня Святого Миколая

| Спорт
Дитячий футбольний турнір до Дня Святого Миколая

19-го грудня, на улюблене всіма дітлахами свято День Святого Миколая, у Гостомелі за ініціативи ФК «Гостомель» та за підтримки ГО «Розбудова» відбулися дитячі футбольні турніри у віковій категорії 9-11 та 5-8 років.

Емоції вирували на зеленому газоні впродовж кількох годин, кожна з команд хотіла перемогти та отримати почесні призи, медалі, подарунки. Найкращими в цей день були всі вихованці дитячої футбольної школи «Гостомель», а такої їхні батьки, які палко підтримували кожну вдалу дію, удар, забитий у ворота м’яч.

У підсумку, всі діти отримали заслужені подарунки, також відзначили окремими нагородами найкращого к воротаря,гравця та бомбардира змагань.

ФК «Гостомель» та ГО «Розбудова» мають тривалу історію плідної співпраці, яка триває вже п’ятий рік. Надаємо юним гостомельським гравцям та їхнім тренерам необхідне екіпірування, м’ячі, приладдя для тренувань, допомагаємо з виїздами на змагання. Футбол об’єднує, загартовує силу волі, надає сил та натхнення на нові звитяги в житті та навчанні.

Користуючись нагодою, вітаємо наших юних друзів з ФК «Гостомель» та їхніх тренерів з прийдешніми новорічно-різдвяними святами, бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у спорті та навчанні!

ГО Розбудова