Дитячий футбол після карантину

| Спорт
Дитячий футбол після карантину
Епідемія коронавірусу с примусовою самоізоляцією мільйонів громадян у квартирах викликає багато проблем з фізичнім розвитком та здоров’ям. Особливо у дітей, яким вкрай необхідно займатися спортом.

Громадська організація «Розбудова» в рамках підтримки дитячої футбольної школи «Гостомель» ще восени минулого року передала юним футболістам та їхнім тренерам багато речей для тренування і проведення ігор, зокрема м’ячі, сумки, елементи ігрової форми та інше. Але зараз навіть юні футболісти, які так чекали тренувань і нових змагань, змушені сидіти вдома.

Спортивні майданчики та тренувальні бази зараз порожні. Проте як тільки карантинні обмеження будуть послаблені або зняті, перш за все треба, щоб діти почали займатися спортом. А дитячий футбол є найкращим видом спорту і викликає захоплення у дітей. Хлопчики завжди знаходять можливість пограти у футбол будь-де.

«Розбудова» вже звертала увагу, у яку проблему перетворилось те, що молодь і діти приділяють багато уваги соціальним мережам, сидять за комп’ютерами, мало рухаються і не займаються спортом. З введенням карантину ця проблема стала ще гострішою. Перерва у фізичному розвитку дитини і відсутність фізичних навантажень може мати дуже негативні наслідки для здоров’я молоді.

Тому, поки не пізно і діти зацікавлені у спортивних навантаженнях, треба приділяти увагу тренуванню дитячих команд. Це важливо не тільки для виховування майбутніх футболістів. Після виходу з карантину дітям потрібно рухатись, мати фізичні навантаження. Навіть якщо вони і не стануть спортсменами, але для фізичного розвитку і здоров’я гра у футбол дає дуже багато, особлива після довгого періоду перебування в карантинному обмеженні рухливості. А із введенням дистанційного навчання на період карантину діти навіть не долають дорогу до школи.

Тетяна ПАВЛЕНКО