Відкритий воєнний напад РФ на Україну 24 лютого 2022 року став продовженням російсько-української війни, розпочатої Росією в 2014 році. Вісім років волонтери ГО «Розбудова» допомагали українським військовим боротися з ворогом.

У лютому 2022 року наша боротьба набула нових масштабів. З першого дня війни надаємо допомогу Збройним силам України, Нацгвардії, теробороні та іншим силам оборони, біженцям, переселенцям. Ми об'єдналися заради порятунку нації та країни, заради нашого майбутнього!

Співпрацю з підрозділами здійснюємо на постійній основі, ретельно вивчаючи реальні потреби кожного із них. ГО «Розбудова» не приймає заявки на допомогу від окремих військових. Працюємо виключно по офіційним заявкам від командирів частин та підрозділів, або з частинами, нам яким тривалий час взяли шефство та знаємо їхні потреби.

Спеціалізуємося на закупівлі:
- військовий одяг та взуття
- бронежилети, протигази, інші засоби захисту
- тепловізори
- рації, інші засоби зв’язку
- транспорт (позашляховики), за необхідності проводимо ремонтні роботи
- квадрокоптери

Дружня команда волонтерів ГО «Розбудова» мужньо стоїть пліч-о-пліч з українським народом та нашою армією. Лише тримаючись разом ми вистоїмо в найважчі часи в історії України. І разом переможемо, щоденно своєю працею наближаючи цей святий день.

Слава Україні!

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових