Дмитру ЧИРИПЮКУ – 60! Вітаємо!

| Культура
Дмитру ЧИРИПЮКУ – 60! Вітаємо!

Шановний Дмитре Івановичу, в День Вашого 60-річного ювілею прийміть наші найщиріші привітання і найкращі побажання Вам і Вашій родині!

Плідна співпраця з Вами – Народним артистом України, провідним режисером Національного театру імені Івана Франка, автором сценаріїв та режисером-постановником багатьох вистав, фільмів, концертів, людиною талановитою та непересічною – стала яскравою сторінкою в житті громадської організації «Розбудова». Разом ми створили фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…», ювілейний вечір присвячений 75-річчю зо дня народження Богдана Ступки «Крила з Богданом», доброю традицією стали щорічні новорічно-різдвяні зустрічі для дітей із сімей військових та із малозабезпечених сімей.

Кожна Ваша вистава є подією в мистецькому житті країни. З щирою захопленістю ми очікували на прем’єри «Бременських музикантів», «Перехресних стежок», «Великих комбінаторів», вкотре насолоджуємося неповторними постановками «Лісової пісні» та «Тев’є-Тевель». Справжнім відкриттям театрального сезону минулого року стала комедія «Дорога Памела». Впевнені, будуть і нові внески у скарбницю не лише українського, а й світового театрального мистецтва, який Ви здійснюєте завдяки Вашому таланту і майстерності.

60 років – час розквіту творчих сил! Від щирого серця бажаємо Вам, Ювіляре, довгого життя, багатого на цікаві події, нових проектів, досягнень та радісних зустрічей. А ще, здоров’я, щастя та родинного тепла!

Колектив ГО «Розбудова»