Діти-переселенці у Празі подивляться фільм-фентезі «Микита Кожум’яка»

| Війна 2022
Діти-переселенці у Празі подивляться фільм-фентезі «Микита Кожум’яка»

Черговий захід, вже четвертий за ліком, влаштовує Громадська організація «Розбудова» спільно з Czech Ukrainian Society of Open Support для підтримки дітей-переселенців з України у столиці Чехії Празі.

5 червня 2022 року об 11:00 українці, які нині мешкають у Празі, запрошуються на перегляд анімаційного фільму-фентезі «Микита Кожум’яка». Захід відбудеться у приміщенні кінотеатру Kino Lucerna за адресою: м.Прага, Vodickova704/36.

Вхід безкоштовний, але кількість місць у глядацькій залі обмежена, тож варто пройти попередню реєстрацію в додатку CU SOS:

Apple Store URL

https://apps.apple.com/us/app/cu-sos/id1618199145

Google Play Store URL

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brandgear.rozbudova

Діти до 3-х років на сеанс потрапляють у супроводі одного з членів родини. Радимо поквапитись, вільних місць у залі залишилось небагато!

Довідка

«Микита Кожум'яка» в іноземному прокаті «Драконове закляття» (англ. The Dragon Spell) — український 3D-анімаційний фільм-фентезі, знятий Мануком Депояном за мотивами однойменної казки Антона Сіяніки. Фільм розповідає про хлопчика Микиту, сина богатиря, якому доводиться врятувати свій і казковий світи від повернення злого дракона.

Прем'єра стрічки в Україні відбулась 13 жовтня 2016 року. У серпні 2017 року стрічка брала участь у відборі на висування фільму від України на ювілейну 90-ту кінопремію «Оскар» Американської академії кінематографічних мистецтв і наук у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

ГО Розбудова