День Гостомеля з присмаком футболу

| Спорт
День Гостомеля з присмаком футболу

Оригінально вирішили відзначити цього річ у Гостомелі День селища. 6-го жовтня на Центральному стадіоні відбудеться футбольний фестиваль , участь в якому візьмуть всі бажаючі дітлахи, віком від 6 до 14 років.

Підтримку в проведенні цього чудового заходу надала Громадська організація «Розбудова», для якої спорт, зокрема, дитячий,є одним із головних напрямків діяльності.

Більше про футбольний фестиваль у Гостомелі розповів його організатор, футбольний тренер та громадський активіст Сергій Коморний:

- У нас було багато ідей, як найкраще відсвяткувати день селища, як об’єднати навколо футболу людей різних поколінь. У підсумку зупинилися на дитячому футбольному фестивалі, участь в якому можуть взяти всі бажаючі. Керівництво Гостомеля надало нам центральний стадіон, зараз робимо розмітку, виготовляємо футбольні ворота. Їх потрібно цілих вісім, бо поле буде розділене на чотири рівні частини. На кожній із них розпочинаючи із 9:30, коли пройде реєстрація учасників та жеребкування, розпочнуться футбольні баталії. Розділимо всіх хлопчаків та дівчат по командам і віковим категоріям, на кожному полі працюватимуть арбітри, батьки зможуть спостерігати за грою та палко підтримувати. Вже готуємо цінні призи учасникам та переможцям, хочемо відзначити кожного, подарувати всім присутнім свято. Щоб від футболу залишилися найкращі враження, була любов до спорту та здорового способу життя. Тому вдячні «Розбудові» і, зокрема, її керівнику Віктору Журавльову, за сприяння в організації заходу та принагідно запрошуємо всіх бажаючих 6 жовтня до Гостомеля!».