Даруємо новорічну казку для дітей у перший день 2021 року

| Культура
Даруємо новорічну казку для дітей у перший день 2021 року
Громадська організація «Розбудова» в особі її голови Віктора Журавльова та народний артист України Дмитро Чирипюк вже сьомий рік поспіль, відколи розпочались військові дії на сході України, дарують сотням дітлахів з Києва та сусідніх областей казковий настрій та приємні подарунки до найулюбленішого та найдивовижнішого свята – Нового року!

Головні сцени столиці України, яскрава сучасна вистава, віртуальні ефекти, казкові герої, захоплюючий сюжет… А на додачу смачні подарунки від красуні-снігуроньки під ялинкою.

Продовжуючи добру традицію, на прийдешні свята готуємо ще одне маленьке диво! 1 січня 2021 року, ще перебуваючи під враженнями від казкової новорічної ночі, о 13:00 у Національному академічному драматичному театрі ім. Івана Франка запланована вистава «Джельсоміно в країні брехунів» за мотивами однойменної казки відомого італійського письменника Джанні Родарі.

Завдяки підтримці ГО «Розбудова» виставу відвідають 300 дітей із малозабезпечених та неповних сімей, діти-інваліди, діти переселенці зі сходу України та діти учасників АТО. Кожен із них окрім перегляду новорічного шоу отримає солодкі подарунки.

За два тижні у театрі Франка лунатиме сміх, вируватимуть непідробні дитячі емоції. Розповімо більше про саму виставу, а поки є час, радимо прочитати саму книгу.

З ім'ям італійського казкаря Джанні Родарі знайомий цілий світ. На карколомних пригодах Джельсоміно, Чипполліно, Кицюлі-Кривулі та графа Вишеньки виросло не одне покоління глядачів. Яскраві характери, винахідливість розумних відчайдушних персонажів, які завжди і повсякчас відстоюють добро, справедливість, чесність і вірну дружбу, не можуть залишити Вас байдужими.

Під час вистави Ви познайомитеся з неймовірним хлопчиком - Джельсоміно - володарем надзвичайного голосу. Проте, сам він не може збагнути в чому велич і краса його дару. Інколи йому навіть здається, що голос - це кара, адже його цураються люди, все навколо руйнується і врешті решт, він вирішує покинути всіх і вся і поринути в мандри...

Несподівано для самого себе, Джельсоміно опиняється у Країні Брехунів, де всі живуть за дивними законами: кішки лають, собаки нявчать; в магазині замість хліба продають чорнило, потворне називають красивим і навпаки, а коли лягають спати замість "добраніч" бажають "доброго дня"... Все навкруги перевернуто з ніг на голову.

Чому Джельсоміно вирішив залишитися в цій незвичайній країні, і що з цього вийшло - дізнаєтеся на виставі. Глядачі потраплять в карнавальну стихію, сповнену неймовірних пригод, запальних співів і танців.

ГО Розбудова