Будинок для Героїв АТО: золота оправа для діаманта

| Житло військовим
Будинок для Героїв АТО: золота оправа для діаманта

Одним із останніх етапів будівництва житлового будинку для військових 8-го полку спецназу, які пройшли випробування військовими діями у зоні АТО, є облаштування прибудинкової території.

Згідно домовленості з ГО «Розбудова», цю відповідальну ділянку роботи взявся виконати садовий центр «ДаЛаС». Його фахівці два тижні тому приїхали на територію будівельного майданчика у Хмельницькому, і вже помітні перші результати. Більше про те, якою буде територія навколо триповерхового будинку, де мешкатимуть 18 родин, розповів ландшафтний дизайнер «ДаЛаСу» Юрій Кривошей.

- Одразу скажу, що для нас дуже почесно займатися облаштуванням території для будинку, де мешкатимуть справжні герої країни та їх сім’ї. Два тижні тому на територію заїхала наша бригада у кількості шести працівників, взявши з собою необхідну для виконання робіт техніку та обладнання. Наш центр має облаштувати 17 соток території. Спершу фахівцями «ДаЛаСу» на всій ділянці було встановлено систему поливу. Користуватися нею буде зовсім нескладно, потрібно лише у спеціальному місці повернути вентиль.

Також завезено 400 кубометрів грунту, який розкидано по площі озеленення. Згідно з нашим планом, на території буде висаджено 40-50 декоративних дерев - кленові в асортименті п’яти видів, блакитні ялинки. А родзинкою має стати алея з сакур. Висадимо близько тисячі кущів листяних та хвойних, в том числі туї. Маю відзначити якість насаджень, майже всі вони завезені з-за кордону. Переважно з Голландії, Бельгії, Польщі, а блакитні ялинки з США. Уся територія буде засаджена газонною травою німецького виробництва. Загальний бюджет робіт оцінюємо в 350-450 тисяч гривень, якщо все йтиме згідно плану, до кінця вересня свою ділянку робіт садовий центр «ДаЛаС» виконає. Для нас це дуже відповідальне завдання, зробимо все залежне, щоб захисники України разом із сім’ями жили у зеленій затишній оселі.

В захваті від побаченого і майбутні мешканці будинку, які вже не дочекаються новосілля. За їх словами, якщо будинок можна порівняти з діамантом, то прибудинкова територія буде для нього справжньою золотою оправою.