Буча стає райцентром і «столицею» північної Київщини

| Інші новини
Буча стає райцентром і «столицею» північної Київщини

 

Для громадської організації «Розбудова» не байдуже життя передмість столиці.

Значну увагу «Розбудова» приділяє команді «Факел» міста Гостомеля, а також дитячій спортивній школі на її базі. Планується, що після адміністративної реформи на Київщині замість 25 районів залишиться 6. Одним з укрупнених у межах адмінреформи районів Київської області буде Бучанський, до якого увійдуть всі північні райони Київщини, в тому числі й Гостомель. Відтепер Гостомель буде не тільки передмістям столиці, а й новим районним центром у складі міста Бучі.

Важко повірити, але ще 12 років тому Буча не мала навіть статусу міста, незважаючи на те, що була найбільшим на Київщині за чисельністю населення селищем міського типу. Яке адміністративно (як і Гостомель) було підпорядковане Ірпіньської міської ради. Але внаслідок стрімкого розвитку Бучі та росту чисельності її населення місто вже давно за багатьма параметрами обігнало Ірпінь й отримало статус міста обласного підпорядкування. Що тільки сприятиме розвитку цього передмістя столиці.

Гостомель стає найближчим населеним пунктом до Бучі й фактично її продовженням. Це буде сприяти і розвитку міста, і зробить підтримку спорту в Гостомелі, зокрема й дитячого футболу, пріоритетним питанням. При цьому Гостомель, як і Буча, один з небагатьох озеленених населених пунктів, і за своїм благоустроєм комфортний для життя.

Тетяна СОКОЛОВСЬКА