Боротьба за НЕБЕЗПЕЧНІ відходи Укртрансгазу

| Екологія
Боротьба за НЕБЕЗПЕЧНІ відходи Укртрансгазу

Боротьба за небезпечні відходи, аферистські атаки на АТ «Укртрансгаз» продовжуються

Громадська організація «Розбудова» продовжує стежити за тендерами АТ «Укртрансгазу» з приводу утилізації підземних ємностей з-під етилмеркаптану. Починаючи з 2018 року, волонтерами  ГО «Розбудова» були виявлені декілька шахрайських схем з намаганнями перемогти у тендерах за допомогою підробки документів. Статті, у яких ми висвітлювали подробиці наших розслідувань, були опубліковані, а зібрана інформація передана до компетентних органів.

Але аферистські атаки на АТ«Укртрансгаз» продовжуються.

30 липня 2021 року АТ«Уктрансгаз» оприлюднив планову закупівлю послуг у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (послуги у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, перевезення, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізація та/або видалення, знешкодження) відпрацьованих ємностей для зберігання етилмеркаптану.

В процесі проведення закупівлі, до прекваліфікації потрапили три компанії, які вже 3 жовтня братимуть участь в аукціонні, і це ніхто інші як ТОВ «НВК «Укрекопром» 39624900, ТОВ «Екоренсінг» 39251145 та ТОВ «Утільвторпром» 39447017. Саме ці три організації є постійними учасниками тендерів «Укртрансгазу», що стосуються підземних ємностей з-під етилмеркаптану, саме ці компанії не полишають намагань в будь-який спосіб привласнити кошти «Укртрансгазу»!

Отже, цього разу, як і раніше, одним із головних критеріїв обрання переможця є досвід роботи у виконанні подібних контрактів, ГО «Розбудова» раніше оголошувала своє бачення з цього приводу (стаття за посиланням http://rozbudova.ua/peremogy-falsyfikatoriv/).

Більш того, ГО «Розбудова» в статті чітко розписала характерну схему підприємства ТОВ «НВК «Укрекпром» 39624900, яке надає завідомо підроблений договір утилізації даного виду відходу. Цього разу ТОВ «НВК «Укрекпром» ще раз підтверджує факт злочинних намірів, подаючи, та ще й окремим листом обґрунтовуючи, наміри використати такий договір. Дану інформацію ГО «Розбудова» офіційно направляє до Національної поліції.

Ще більше дивує ТОВ «Утильвторпром» 39447017. Це, напевно, найактивніший учасник торгів, від підробленого Висновку до реального аналогічного договору, із невеличкою відмінністю: підприємство раніше мало справу із  використаною тарою з-під одоранту/етилмеркаптану, а не з «відпрацьованими ємностями для зберігання етилмеркаптану».

Для тих, хто не помітив різниці, пояснюємо:

відпрацьовані ємності для зберігання етилмеркаптану – це здебільшого підземні ємності від 1.2 м3 до 3м3, в яких відбувається одоризація газу.

А от використана тара з-під одоранту/етилмеркаптану, яку можливо раніше утилізував ТОВ «Утильвторпром» - це 200л діжки, в яких транспортується той самий одорант. ГО «Розбудова» не має сумнівів,  що тендерний комітет Укртрансгазу чітко розділяє ці поняття.

                      

Отож, неодноразово пов`язанні між собою компанії ТОВ «Утильвторпром» та ТОВ «НВК» Укрекопром» продовжують дивувати нахабством та безкарністю. Цього разу ГО «Розбудова» зробить все можливе для притягнення різного роду аферистів до відповідальності.

ГО Розбудова