Білоцерківська команда «Слуг народу», як виявилося, вже не в дії!

| Екологія
Білоцерківська команда «Слуг народу», як виявилося, вже не в дії!
Видалення заголовку, відсилки до Поліції... Що далі?

Вчора на ресурсі ГО «Розбудова» було опубліковано статтю, яка за лічені години розлетілася серед еко-активістів та небайдужої громади. Стаття базувалася на першоджерелі: Білоцерківський осередок політсили «Слуга народу» на власній сторінці у Фейсбуці розмістив допис під красномовним заголовком «Команда Слуги народу в дії», де перераховується, що було зроблено та кому вони за це дякують (http://rozbudova.ua/sluga-narodu-vzhe-ne-smishno-vzhe-nebezpechno/).

Наша публікація розкрила деякі подробиці щодо підприємства ТОВ «Сучасний центр утилізації», котре було обране для вивезення небезпечних відходів з території Білоцерківського аеродрому, зокрема покинуті цим підприємством склади небезпечних відходів, ряд порушених кримінальних проваджень по забрудненню земель, відсутність ліцензії профільного міністерства... Та й, власне, зв’язки цього ТОВ «Сучасний центр утилізації» із партією Слугами народу, які були підтверджені їхнім же пропагандистським дописом на власній партійній сторінці у соцмережах із повною назвою підприємства, яке фактично здійснює свою діяльність протизаконно.

Після публікації представники патії почали реагувати у своєму фірмовому стилі на кшталт «Маю право на помилку». Перш за все виправили свій допис на офіційній сторінці, який «провисів» там чотири дні до того. Видалили «красномовний» заголовок «Команда Слуги народу в дії», і якщо зайти на сторінку зараз, то цей пост вже носить виключно інформативний характер, а не геть парадно-переможний. Навіть незважаючи на цей факт, повідомлення продовжує афішуватися на офіційній сторінці, хоча тепер Слуги народу начебто і не здійснювали жодних «дій».

Потім поспіхом видалили частину тексту, що вплинуло на його змістовну частину. А згодом нам надійшов коментар від Тетяни Однорог, яка представилася як помічник-консультант депутата міської ради Білої Церкви Киришуна Дмитра Володимировича, що зараз є секретарем Білоцерківської міськради. Коментар розставив всі крапки. Цитуємо:

«Уважно читайте інформацію та не вводьте в оману людей. Компанія ТОВ "Сучасний центр утилізації" не має жодних відношень до політичної партії Слуги народу.

Наші представники виїхали на місце події, ознайомилися з документами перевізника і факт даних дій. Після чого повідомили мешканців Білоцерківської міської територіальної громади.

Якщо Вам цікава більш детальна інформація, то звертайтеся до поліції».

За словами помічника-консультанта депутата міської ради Киришуна Дмитра, представники партії Слуги народу лише приїхали на місце подій, де ознайомилися з документами перевізника і фактом даних дій. Тобто команда слуги народу все ж таки в дії, але... не зовсім, вагітна, але тільки трішки.

На думку волонтерів ГО «Розбудова», насправді є два пояснення ситуації.

1. Або представники Слуги народу офіційно підтверджують, що за їх участі була проведена операція по вивезенню небезпечних відходів підприємством, котре, за офіційною інформацією, має анульовану ліцензію на право поводження з небезпечними відходами, проходить у низці кримінальних проваджень щодо забруднення земель та незаконному накопиченні цих же відходів; тоді є підстави вважати, що партія і підприємство мають сумісні мотиви.

2. Або представники партії Слуги народу вирішили просто хайпонути на темі, на кшталт «ось які ми молодці, вчинили гарну дію по вивезенню небезпечних відходів». Але і в такому сценарії виявляється не так все добре, адже врешті решт допис був похапцем виправлений, а представник секретаря міськради в коментарі повідомив, що насправді Слуги народу «непричетні до подій і всі питання до Поліції», в той же час з документами фактично на місці злочину все ж таки ознайомлювалися та спостерігали за фактом злочину.

Історія потребує уваги та розслідування. ГО «Розбудова» наразі спрямовує заяву про злочин до Національної поліції та до Головного офісу партії Слуги народу. Бо ті факти, які наведені нами, є тільки вершиною айсбергу. А от зясувати основні питання – хто сплачував за вивіз небезпечних відходів, чи були ідентифіковані відходи, хто ще брав участь у злочинних діях разом із слугами Білої Церкви – доведеться з’ясовувати вже правоохоронним органам.

ГО "Розбудова"