Бензиновий генератор передано Силам спецоперацій

| Війна 2022
Бензиновий генератор передано Силам спецоперацій

Сучасна компактна електростанція, яка може стати як альтернативним, так і постійним джерелом струму, конче потрібна військовим підрозділам на передовій. Це незамінний інструмент, без якого виконання бойових завдань стає інколи неможливим.

Наприкінці серпня новенький бензиновий генератор GRAD (5710955) з максимальною потужністю 5,5кВт громадська організація «Розбудова» передала спецпризначенцям, які виконують завдання на запорізькому напрямку.

Довідка

Серцем генератора є бензиновий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння. Залежно від типу і виду обладнання, що підключається, при повній заправці генератор може пропрацювати близько 12 годин. Двигун генератора запускається за допомогою ручної системи запуску - пускового пристрою з шнуром.

Для зручності користування всі основні елементи управління і регулювання роботи знаходяться на передній панелі електростанції. Це вольтметр, розетки змінного струму, запобіжники, клеми для підключення споживачів постійного струму 12 Вольт, клема заземлення. Під час роботи генератора автоматичний регулятор AVR на виході забезпечує стійку і безперебійну подачу напруги в заданих межах.

На генераторах встановлені спеціальні системи захисту, що дозволяють зробити роботу станції безпечної і довговічної. Захист від перевантаження запобігає надмірному підвищенню навантаження на генератор. У свою чергу, система блокування запуску двигуна відключить запалювання при роботі з недостатнім рівнем масла або при аварійному його витіканні з картера.

ГО Розбудова

ГО «Розбудова» має величезний досвід реалізації масштабних проектів, максимально ефективно використовуючи кошти партнерів та донорів.

Приєднуйтесь до нас, зробимо разом Україну кращою!


ПІДТРИМАТИ
Розбудова - Побудуємо житло для військових