57 родин учасників АТО отримають цьогоріч квартири в рамках обласної цільової програми

57 родин учасників АТО отримають цьогоріч квартири в рамках обласної цільової програми
Про це повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації Михайло Рабінович.
Інформуючи депутатів про підготовлені зміни до обласної Програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016-2018 роки. У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Сергій Чернов, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко. 

Ця програма, говорить керівник профільного департаменту, «активно розвивається та користується популярністю серед військових. Наразі завершується освоєння коштів за 2016-2017 роки. Цьогоріч 57 квартир родинам військових буде видано. У змінах, що підготовлені до програми, плануємо зафіксувати, що програма розрахована лише для жителів Харківщини. Оскільки документ готувався на базі державної програми, цей аспект не був прописаний. Сьогодні ж до участі у програмі висловлювали бажання долучитися мешканці багатьох областей.  На реалізацію програми спрямовуються кошти бюджету Харківської області, відтак, слід уточнити умови участі в програмі».

До  програми забезпечення житлом військових, нагадав Михайло Рабінович, може долучитися кожен, хто має посвідчення учасника АТО, а також довідку про участь у реальних бойових діях. Крім того, учасник програми має внести 60% від вартості житла, підтримка обласного бюджету складає 40%. 

Впродовж минулого року  за умовами програми житло придбали 26 учасників АТО, у 2018 році передбачається підтримка 43 військових. Загалом у програмі зафіксовано, що впродовж 2016-2018 років житлом планується забезпечити 127 людини, тоді як, за словами Михайла Рабіновича,  перелік бажаючих на сьогодні складає 209 осіб.

Члени комісії підтримали запропоновані зміни до програми.

Джерело: http://oblrada.kharkov.ua